Kameňáky

14. října 2006 v 21:35 | jvotocka |  Vtipy
Přijde žralok do kina a řiká: "Máte zelený koblihy?"
"Me máme jenom modrý"
"To je jedno já sem tu stejně na kole."
Přiběhne zajíc do lesa,ošoustá pařez,
napije se vody a povídá:
CHlast a ženský,to bylo vždycky moje!
Naskoci policajt do tramvaje a zarve: "Sledujte ten taxik!"
Můj dědeček zahynul v koncentračním táboře. Spadl ze strážní věže.
Honí skini Vinnetoua po celém světě. Vinnetou jim stále utíká. Jednoho dne se dostane k Amazonským vodopádům a uvidí žábu. Ptá se jí: Žábo proč si zelená? Žába: Protože jím mentolové bonbóny.
Jsou dvě auta, jedno ruské a druhé též na hovno...
Dva kamarádi stojí u kolejí. Kolem projíždí vlak. Ten jeden povídá: "Ta lokomotiva to ale kalí co?" -Druhý přitakává: "No vždyť ty vagóny maj taky pěknou rychlost
Přijde chlápek do cukrárny a poručí si rakvičku a indiánka. Rakvičku zašlape do země a indiánka hodí na strop. Znovu si poručí to samé. Když si to už objednává potřetí, prodavač to nevydrží a zeptá se: "Pane, nejste vy náhodou od železnice?" "Ano, jak to víte?" "Že Vám před cukrárnou stojí lokomotiva!"
Jede had na kole a projíždí kolem žáby.A žába se ptá: "HADE jakto že jedeš na kole když nemáš nožičky?" A had na to: "Aha a spadne."
Potkaj se dvě mrtvoly a jedna říká: "Tak co, jak de život!"
Rochní se hroch v močále blízko pralesa, ze kterého najednou vyběhne slon a šíleně se chechtá. Hroch se podiví, ale co. Za chvíli vyběhne 2. slon a chechtá se jestě více, než ten první. Hrochovi se to zdá vážně divný a říká si, jestli z toho pralesa vyběhne ještě jeden slon, tak se ho zeptá, čemu se tam všichni tak šíleně chlámají. Za další okamžik tedy vylítne 3. slon a hroch se ho ptá : " Ty, slone, čemu se tak strašně smějete ? " A slon mu na to odpoví : " No, víš hrochu, my tam pícháme opice, a nám už třetí praskla ".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kritik Kritik | E-mail | 17. února 2007 v 12:43 | Reagovat

No... po pravdě nic moc. Ale časem se to podá, věř mi...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama