Říjen 2006

Doom 2

31. října 2006 v 14:16 | jvotocka |  Hry ke stažení
Stáhnout
Cheaty:
IDCHOPPERS - motorová pila
IDCLEV - skok do jiné úrovně (následuje číslo levelu)
IDDQD - nesmrtelnost
IDFA - všechny zbraně, plné střelivo, 200 brnění
IDKFA - všechny zbraně, plné střelivo, 200 brnění, klíče
IDCLIP - průchod zdmi

GTA1

31. října 2006 v 14:12 | jvotocka |  Hry ke stažení
Stáhnout
Psal se rok 1997 a tvůrci z jedné Skotské společnosti DMA Design, známé především díky logičce Lemmings, vypustili do světa opravdu nenápadnou hříčku lidově pojmenovanou Grand Theft Auto (GTA) a jistě ani ve snu netušili, s jakými ohlasy se jejich počin setká. Nejvíce naštěstí převládaly kladné reakce, ale samozřejmě se našli i tací, kteří se smíšenými pocity apelovali na všemožné organizace, aby distribuci této gamesky v co nejvíce zemích pozastavili. To se jim bohužel z části podařilo prosadit a tento titul byl v některých zemích stažen z prodeje. Většině civilizovaných zemí se naštěstí tento zákaz vyhnul a do dnešních dnů se první "géteáčko" pěkně uhnízdilo na mnoha počítačích a dokázalo si získat srdce mnoha a mnoha příznivců. Od vydání původního dílu uplynulo už přece jen nějaké to pondělí a nesmíme se proto ničemu divit, že se mohl těšit ze spousty ocenění a titulů. Nejlepší hra roku či nejbrutálnější počin všech dob byly jen některými z nich. Rovněž i spousta jiných tvůrců her si za vzor vzala tohohle velikána a jeho kvality se snažila protlačit do svých dílek. Tahle gameska má prostě své nezaměnitelné kouzlo, kterému spousta hráčů jednoduše podlehla a nechala se unášet notnou dávkou brutality.
Největší zásluhu na tom měla samozřejmě parádní hratelnost a ohromná porce zábavy, spolu s příběhem, v němž jako hlavní hrdina figuroval schopný Travis, v jehož kůži jste se octli a díky hodným chlápkům z Rockstar Games, kteří poměrně nedávno přehodnotili svůj postoj a do světa dovolili vypustit GTA s free licencí, se v jeho kůži máte možnost ocitnout i nyní. Jakožto správný hrdina nemáte před sebou růžovou budoucnost. Jednoho krásného dne jste ovšem dostali nabídku, která se už čistě ze slušnosti neodmítá. Nabídka to byla vskutku velkorysá. Místní mafiánští bossové potřebovali nutně s něčím pomoci a jakožto správný gentleman jste se jim pokusil vyhovět a než jste se nadáli, ocitli jste se na šikmé dráze, ze které se vám už ale nechtělo zpět. Tak přesně těmito několika větami jsem vám chtěl ve stručnosti nastínit základní příběh hry, jehož dokončení bude záviset čistě na vás a hlavně na vašich schopnostech. Svoji užitečnost totiž budete prokazovat ve více než 200 misích, rovnoměrně rozložených do tří měst. Prvním z nich je Liberty City, v jehož nitru protéká mohutná říčka. Je rozděleno na několik městských částí a každá z nich bude na vaše pocity působit trošku jinak. Poznáte problémy menšin, ale i přepych boháčů. V tomto městečku je také k dispozici nejméně automobilů, takže se jistě budete ze všech sil těšit na vstup do druhého městečka, jménem Vice City. Tam je pro vás připravena opravdová smršť zajímavých úkolů, čekajících na splnění. Kromě nich si rovněž budete hojně užívat rozpáleného sluníčka. V San Andreas, tedy ve třetím městečku, dojde k završení celého vašeho snažení a garantuji vám, že úkoly v něm nenechají v klidu ani ty nejdrsnější pařany.
Pro zpřístupnění nových lokací je ovšem zapotřebí splnit minimální počet misí (v prvním městě je to kupříkladu 11 misí). Jejich zadání si bez problémů můžete vyslechnout z pouličních telefonních budek a jejich náplň je skutečně pozoruhodná. Primitivními toulkami městem počínaje a nájemnými vraždami konče. Města jsou ovšem obrovská a jejich procházení po svých by zabralo neskutečně mnoho času. Mnohem efektivnější je opatření svého vlastního vozidla a řádného využívaní jeho výhod. Nejjednodušším způsobem projížďky je nasednutí do vlastního vehiklu, který máte na začátku každého města vždy pečlivě připraven. Jedná se o poměrně slušnou "káru", se kterou se projížďka stává opravdovým potěšením. Bohužel stačí pár nešikovně vybraných zatáček a ze svého vozidla máte už jen obrovské těžítko, zralé tak akorát do šrotu. To, že je vozidlo vhodné leda tak na odpis, poznáte snadno díky velmi zajímavému z vozidla vycházejícímu zvukovému doprovodu, který nápadně připomíná zvuk laděného výfuku vesnické výroby. V těchto případech si raději obstarejte vozidlo nové. Žádný autosalon či autobazar bohužel implementován nebyl, proto si musíte svůj nový prostředek obstarat přímo na rušných cestách, popř. křižovatkách. Stačí se postavit do libovolného jízdního pruhu a pak se jen spoléhat na dobrou vůli většiny řidičů, že vás nepřejedou. A to "většiny" myslím doslova, protože se najdou i tací, jež vás nemilosrdně přejedou. Vraťme se ale do situace, kdy před vámi stojí auto, řízené velice vyklepaným řidičem, čekajícím až opustíte vozovku. V tuto chvíli stačí už jen tohoto nebožáka vystrnadit z auta a následné vychutnávání krás nového vozidla je samozřejmostí. Takovýmto způsobem můžete odcizit téměř libovolné vozidlo, po kterém vaše srdéčko zatouží. A rovnou vám řeknu, že vybírat je skutečně z čeho. Motorkami počínaje a třeba takovým Dodge Viper konče.
Každý dopravní prostředek navíc vyniká trošku jiným fyzikálním modelem a musíte mít tak na paměti, že ne každý z nich snese "hardcore" zacházení. Nejvíce odolné jsou kupříkladu supertěžké autobusy, sanitky či hasičské vozy. Osobním autům se čas od času nějaká ta odřenina nevyhne a nejvíce budou postižena superrychlá vozidla, jejichž uřízení dá mnohdy práci i zkušeným řidičům. Úplně nejrychleji vám pojedou vozidla policejních hlídek. Tedy samozřejmě za předpokladu, že se vám nějaké z nich podaří ukořistit, ale jestliže se vám to podaří, tak si můžete vesele "frčet" městem, dokud vás to neomrzí, nebo vám v tom nezabrání nějaká "vyšší" moc. Jejich ukořistění ale nebude tak snadnou záležitostí, jak se možná někomu z vás může nyní zdát. Musíte využít svoji šikovnost a příslušníky bezpečnosti nějakým rozumným způsobem zkusit vylákat ven z vozidla (třeba střelbou či nárazem). Ti vám pak budou v patách a budete-li dostatečně šikovní, jistě se vám podaří odlákat jejich pozornost a bez problému pak vklouznete do jejich auta a budete si užívat výše popsaných výhod. Příznivci motocyklů si jistě za svůj dopravní prostředek zvolí motocykl, se kterým můžete počítat opravdu s obrovským rychlostním zážitkem. Ovladání tohoto dvoukolového stroje ale zpočátku bude většinou končit pádem přes řídítka. Musíte si tedy počínat velice opatrně a s případnou zběsilou jízdou celým městem počkat až do doby, kdy budete mít vše takříkajíc "v ruce". Kromě těchto dopravních prostředků můžete v průběhu hry narazit i na opravdové lahůdky, jakými člun či mohutný tank bezpochyby jsou. O nich si povíme ale až za chviličku.
Co by to bylo za akční hru bez přítomností zbraní, a tak by pro vás nemělo být žádným překvapením, když řeknu, že jsou k dispozici i zde. Holýma rukama, či s pistolí, ale zas až tak příliš mnoho škody nenaděláte. Budete se tedy muset poohlédnout po něčem lepším a myslím, že takový samopal, plamenomet či raketomet vám vaše tajná přání splní na výbornou. Tyto zbraně se pak stanou vaším hlavním pomocníkem při plnění jednotlivých úkolů a hlavně budou sloužit pro vaši osobní ochranu. Čas od času si totiž proti sobě poštvete týpky, kteří by vaši hlavu měli rádi za cennou trofej, pověšenou nad svým krbem. Skutky hovoří za vše a v případě této hry to platí dvojnásob. Pokud budete provádět brutální kousky na každém kroku, můžete počítat se zájmem již zmiňované policie, jež vás začne velmi nepěkně stíhat a bude se vás snažit předat spravedlnosti. Bez boje se ale jistě nevzdáte a budete s nimi provádět neoficiální závod, kde o vítězství rozhoduje souhra několika náhod. Pokud si totiž připustíte policii moc blízko ke svému vozidlu, ta ani sekundu nebude váhat, otevře dveře vašeho vozidla, omráčí vás a poputujete na policejní stanici, kde vám budou odebrány všechny zbraně. Vzápětí se pak ocitnete před onou stanicí. Pokud vás takto policie zastihla při plnění nějakého úkolu, máte ve většině případů smůlu a následuje smutný nápis "Mision Failed". Pokud ale při zatýkaní budete klást odpor a použijete-li zbraň, police palbu opětuje. V případě, že vás "sejme", zapoměňte na ozdravný pobyt v kriminále a rovnou si zkontrolujte vaše zdravotní pojištění, neboť než se nadějete, tak se rovnou ocitnete v nemocnici. Při honičce se tedy musíte snažit, aby k podobným situacím vůbec nedocházelo. Naštěstí existuje velice snadný způsob, jak se zbavit pronásledování. Stačí při projížďce městem nalézt autoopravnu (poznáte ji podle šikmé střechy s nápisem AUTO) a pokud do ní vjedete, nejenže dojde k opravě, ale i policie si vás přestane všímat a na jak dlouho, to opět záleží jen a jen na vašich skutcích. Když už jsme u těch speciálních budov, pojďme si náš seznam trochu doplnit. Zajímavou budovou je tzv. Bomb Shop, kde si do libovolného vozidla můžete nechat odborně nainstalovat výbušniny snad všech druhů a takto upravené automobily se pak stávají postrachem všech mafiánů, to mi můžete věřit. Čas od času si jistě svého motorového miláčka necháte přelakovat v "Respray Shop", či se ho pokusíte za nějaký ten peníz prodat v docích. Možností je skutečně nespočet.
Samozřejmostí jsou i bonusy, jež se nacházejí pečlivě zabalené v krabicích, volně položených na ulicích. Po jejich rozbití můžete kromě zbraní získat kupříkladu klíč od vězení (Get Out Of Jail Free Card). Jestliže ho máte ve svém inventáři a policie vás dopadne a zatkne, nic tak strašného se neděje. Sice se ocitnete před policejní stanicí, ale všechny potřebné věci vám zůstanou. Pokud při honičce s policií narazíte na bonus "policejní úplatek" (Police Bribe), budete mít jistotu, že se svých pronásledovatelů pohodlně zbavíte. Samozřejmostí je také brnění (Armor), které vás dokáže ochránit při zásahu zbraní, či extra život (Extra Life), s jehož pomocí si vylepšíte váš počet životů. Ostudu rovněž nedělá ani "kill frenzly" - v limitu několika desítek sekund dostanete neomezenou munici a je jen na vás, jak s ní naložíte. Poslední dva bonusy vám vylepší rychlost vozidla (Car Speed Up) nebo vám zvýší násobič (Raises Your Multiplier By One), s nímž můžete dosáhnout mnohem vyššího stavu score. Pod nohy se vám často bude plést spousta chodců a čas od času bohužel dojde k přímenému kontaktu vašeho vozidla s lidským organizmem. S tím se ale už musí počítat. Za většinu skutků dostáváte body, které se vždy sejdou a můžete s nimi nakládat po svém. Připravena je pro vás i hromada specialit. Kromě možnosti řízení sanitek a hasičských vozů, si budete moci vyzkoušet řízení již zmiňovaných tanků a věřte, že půjde o opravdu adrenalinovou jízdu. Bude totiž moci využít všechny vlastnosti, které takový tank nabízí, takže takové střílení z děla nebo třeba přejíždění nebohých automobilů je samozřejmostí. V některých misích se budete moci projet i v lodičce či ve vrtulníku. Na parkovištích občas můžete narazit na dodávky, ze kterých lze na dálku ovládat malá autíčka s výbušninami. S těmi pak můžete udělat opravdu spoustu paseky. Pokud se pokusíte ukradnout auto z parkoviště, většinou vás zastihne zvuk alarmu. V policejním autě si naopak při stisknuté houkačce zvýšíte o něco málo rychlost a přistavíte-li nákladní vozidlo k plotu a začnete se pod ním plazit, velmi lehce se ocitnete na druhé straně takového plotu a to díky menší chybičce hry. Takto se v podstatě můžete dostat do všech možných i nemožných areálů.
Čas letí jako voda, pojďme si nyní říci pár slov k multiplayeru. V něm si můžete vychutnat hru až pro čtyři hráče a zaručuji vám, že si užijete spoustu krásných chvil při vzájemných potyčkách. Navíc se budeme moci velice jednoduše najít díky tomu, že u svých postav vidíte šipky, jež vždy ukazují na nejbližšího protihráče. Můžete se zkusit ničit navzájem či se třeba totálně ignorovat. Pojďme si nyní říci pár slov k technickému zpracování. To je jedním slůvkem perfektní. Grafika je kouzelně jednoduchá a celou hru vidíte pěkně z ptačí perspektivy, takže si můžete být jistí, že vám skutečně nic neunikne. Zvuky a hudební doprovod jsou rovněž velice kouzelné a skvěle dokreslují tu správnou gangsterskou atmosféru. Hudební doprovod je navíc k dispozici ve více než hodinovém provedení a zaslechnout můžete obrovské kvantum hudebních stylů. Country počínaje a Heavy metalem konče.
Tak a jsme u konce tohohle povídání o jedné skvostné hře a je to potřeba nějak rozumně shrnout do jedné věty, takže bych se o to nějak pokusil. Jde o naprosto úchvatnou akční hru, která toho nabízí opravdu hodně. Je vtipná, dobře hratelná, návyková a hodně brutální zároveň. Tenhle kousek by tedy ve vaší sbírce rozhodně neměl chybět.

Lion King

31. října 2006 v 14:09 | jvotocka |  Hry ke stažení
Stáhnout
Skvělá hra na motivy slavného filmu od Disneye. Začnu grafikou, ale protože je prostě kouzelná moc vám k ní nenapíšu. Prostě typická Disneyovská grafika opět zazářila. V každém prostředí je i hezké pozadí, které dodává tu správnou atmosféru. Hudbu k této hře nelze popsat dokud ji sami neuslyšíte a o hudbě v úvodním menu ani nemluvím. Teď ke hře samotné. Jako v jiných hrách Disneyovského námětu (např. Tarzan) rostete s hrou. To znamená, že začínáte jako prťavé zvířecí stvoření, které doroste do vznešeného, silného a velkého lvího krále. Podle vzrůstu také útočíte, jako lvíček pouze skáčete na nepřátele nebo je například vystrašíte jemným zavrčením. Jako velký lev už mu hrozivě seknete mohutnými drápy do obličeje. Časem se mění i nepřátelé. Z malinkatého dikobraza nebo chameleóna se stávají hnusné hyeny. Ale nejde tu jenom o skákání a zabíjení havěti, jak by se mohlo na první pohled zdát. V Lion King je totiž i spousta jiných specialitek, které zpestřují hru. Hned ve druhém kole skáčete po žirafách, necháte se vyhazovat opicemi a jezdit třeba na pštrosovi. Takovými nápady oplývá celá hra. Výbornou hratelnost a animaci kazí akorát velmi těžká obtížnost, ale dá se to zvládnout. A můj názor? Stahujte, stahujte nebo přijdete o možnost vidět jednu z nejhezčích plošinovek co kdy vyšla.

Worms

31. října 2006 v 14:06 | jvotocka |  Hry ke stažení
Stáhnout
Worms je hra, která bude bavit snad každého bez rozdílu věku a pohlaví. Na začátku hry si navolíte teamy wormsů a jdete do samotného boje. V boji jde o to zabít všechny nepřátelské wormsy a je jedno jakým způsobem. Můžete je vystrčit z mapy, utopit ve vodě, ale nejčastějším způsobem je zabít je zbraní, kterých máte na výběr opravdu mnoho. Standartní výbavou je bazoka, mířená střela, granát, kulomet, časovaná bomba, nášlapná mina a spousta dalších. Kromě zbraní se mohou wormsové pohybovat po mapě, prokopávat tunely a šplhat po kopcích pomocí lana s kotvičkou nebo stavět barikády. Hra je pro více hráčů na jednom PC a je velmi zábavná a graficky dokonale zpracovaná.

7 dní a 7 nocí

31. října 2006 v 14:01 | jvotocka |  Hry ke stažení
Stáhnout
Všechen děj se odehrává v malé vesničce Lhota. Jednoho večera za vámi (Vencou Záhybem) příjde starý a bohatý obchodník jménem Jonathan Smith, otec sedmi dcer. Musí náhle odcestovat ze Lhoty. Požádá vás o malou službičku a to o pohlídáni jeho sedmi dcer. Když se vrátí a všechno bude v pořádku, tak vás bohatě odmění. Vy se téhož večera vsadíte se svým kamerádem Frantou Kořenem v jedné místní hospůdce o jeden lubr (místní měnová jednotka), že každá z dívek, které jste měl původně střežit, podlehne vašemu šarmu.

Fifa soccer

31. října 2006 v 13:59 | jvotocka |  Hry ke stažení
Stáhnout 2370Kb

GTA2

31. října 2006 v 13:56 | jvotocka |  Hry ke stažení
www.rockstargames.com/classics/index.html [345MB]
První díl jsme si tedy důkladně popsali a je čas trošičku pokročit. O jeho úspěchu jste mohli slyšet mnohokrát a myslím tedy, že mi dáte za pravdu, když řeknu, že byl vskutku famózní, a to zejména díky faktu, že tvůrci vsadili na celkem netradiční směsici akčního žánru skombinovaného spolu s několika dalšími. A právě to se jim bohatě vyplatilo, neboť se tento titul dočkal obrovské spousty příznivců po celém světě. Míra brutality byla ovšem na hodně vysoké úrovni a tituly jako Blood, Postal či Carmageddon mu mohly jen tiše závidět. Zákaz mladistvým měla tedy zajistit nálepka "18+" na hlavní krabici a jak je vám jistě jasné, moc nepomohla :). GTA se tedy dostalo až na kobereček před nejvyšší představitele některých států a na mnohých místech byl vydán dokonce přísný zákaz jeho prodeje. I přes to všechno se tento titul dokázal úspěšně zapsat do povědomí všech hráčů, kteří si pak doslova pokračování vynutili. DMA Design tedy rozhodně chtěly tyto tužby vyplnit a začali pracovat na pokračování. Nějaký ten měsíc před vydáním druhého dílu si mohli všichni příznivci oprášit své zlodějské dovednosti v přídavku k prvnímu dílu, který nese podtitul London 1969. Tento přídavek ovšem nepřinesl mnoho nového, a v podstatě šlo jen o náplast na nekonečné čekání druhého dílu, který se pak záhy po svém vydání stal velice oblíbeným titulem a stejně jako jeho starší bratříček se zlatým písmem zapsal do síně slávy legendárních titulů. Distributoři druhého dílu, společnost Rockstar Games, těsně před zakončením minulého roku potěšili všechny příznivce kvalitních her tím, že ho přesunuli mezi extra klasiku a je tedy volně ke stažení pro všechny. Zanechme ale raději tohohle úvodu a pojďme si o této gamesce říci pár slov.
Začal bych opět příběhem. Ocitáte se v kůži jednoho týpka, který o růžovém dětství rozhodně nemůže mluvit. Byl jste vychováván rumem nasáklým otčímem, kterému ale jednoho krásného dne ruply nervy natolik, že vás bez zbytečných průpovídek rovnou vykopl na špinavé ulice velkoměsta. Rozhodli jste se tedy postavit na své vlastní nohy a ze všech sil se tedy jako vyučený lakýrník snažíte najít novou práci. Bohužel jste velice rychle zjistili, že realita bude tvrdší, než se na první pohled zdála. Většinu svého času tedy trávíte v útulných hospůdkách, kde vás kromě sličných dívek jednoho dne oslovil i mafiánský zástupce Yakuzy, že zrovna potřebují nějaké nové lidi. V předem smluvenou dobu tedy samou radostí jdete k přijímacímu pohovoru, kde se máte dozvědět nové podrobnosti o své budoucí profesi. Docela vás potěšilo, že s vámi všichni jednali velice pěkně a přátelsky. Sice vás trošku zaskočilo, že pro přijetí musíte odstranit přes 20 chlapíku jistého pouličního gangu. Zpočátku vám to sice přišlo k smíchu, ale záhy jste zjistili, že to rozhodně žádná sranda nebyla. No ale zkusit se má všechno, řekli jste si a úkol jste bez zbytečných řečiček splnili na výbornou. Preciznost provedení s jakou jste to provedli, se velice líbila i samotnému Yakuzovi, a tak jste se o budoucí práci nemuseli starat, neboť byla pro vás na velice dlouhou dobu zajištěna…Tak asi tak nějak bych ve stručnosti charakterizoval základní část příběhu. Celá hra je ale dosti nelineární, takže dotvoření příběhů bude záležet jen na vás a hlavně na vašich schopnostech, neboť hru můžete dohrát několika způsoby. Základní myšlenkou je sesbírat dostatečné množství finančních prostředků. Tím úplně nejdelším a docela nudným způsobem je nekonečné přejíždění živých bytostí, za které budete dostávat drobné finanční prostředky. Tímto způsobem se ale k cíli probojujete za velice dlouhou dobu a navíc si neužijete tolik zábavy jako při plnění úkolů, tedy pomocí druhé metody, jak se dostat k cíli, a i zde si hra na lineárnost moc nepotrpí. Můžete totiž jednak plnit úkoly pro starého dobráka Yakuzu a zkusit u něho vydělat co nejvíce peněz, anebo se na něho vykašlat a pokusit se kontaktovat ostatní mafie, pro které můžete zkusit normálně pracovat, anebo se na ně opět vykašlat. Záleží doopravdy jen a jen na vás.
Samotné úkoly dostáváte opět ve formě telefonátů z budky, kde se dozvíte vše nezbytné. Pak už jste většinou formou šipek nasměrováni až k cíli. A už nyní vám můžu říci, že jejich náplň je více než pestrá. Někde budete muset něco zničit, jinde zase přepravit nebo někoho zabít. To ale není vše. Narazit totiž můžete i na vcelku veselé mise, kde budete muset převést šéfa mafie k zubaři či ukrást náklaďák plný vepřového masa, a jistě je vám jasné, že o zábavu rozhodně nebude nouze. V předchozím odstavci jsem zmínil něco málo o ganzích a mafiích, rád bych proto vše trošku doplnil. V celém městečku můžete najít celkově 7 skupin, plných vražedných maníků. Jakožto správní mafiáni si v celém městečku neoficiálně rozdělili svoji moc a na živobytí si přivydělávají různými způsoby. Tak kupříkladu již dříve zmíněná Yakuza. Jejich členové si jistě každoročně dávají předsevzetí, že získají spoustu nebezpečných zbraní, aut a krásných děv při minimálním přičinění. A to se jim taky celkem daří. Není proto divu, že se o ně zajímá policie a veškeré jejich kroky pečlivě monitoruje. Ti si z toho ale moc těžkou hlavu nedělají a neustále svoje území rozšiřují a hledají stále nové a nové trhy k uplatnění. Jsou trnem v oku pro Zaibatse, se kterými se předhánějí v prodeji drog. Zaibatsové se naopak snaží na celém světě vypadat jako naprosto seriózní občané a kladná pověst jim je tedy nadevše. Jejich hlavním mottem je zahlcení celého světa svými výrobky. To ale ne vždy jde úplně legální cestou, proto ani vteřinu neváhají a jdou na to tou nelegální. A právě proto potřebují takové lidi, jako jste vy, kteří za ně odvedou veškerou špinavou práci. Co se týče Looneys, tak to jsou opravdoví magoři, neboť se za svými cíli vrhají bez jakéhokoliv přemýšlení. Mají rádi drogy a lehké děvy, a tak se stávají dobrými zákazníky pro mocnou Yakuzu a samozřejmě i Zaibatse. Vůdce Looneys je zapřísáhlý anarchista, protože spásu světa vidí v absolutní volnosti a v neomezeném zdroji fetu. To třeba Rednecks si z ničím moc starostí nedělají. Potulují se z jednoho místa na druhé a za každou cenu drží pohromadě. Jejich pravou podstatu bytí však zná ale jen málokdo.
I Hare Krishnas vypadají na první pohled velice mírumilovně, neboť se snaží udělat ze světa jedno harmonické místo. Na svoji stranu tedy zkoušejí překonvertovat co nejvíce lidí. V pozadí je ale vše úplně jinak a i tito "Krišnáci" se zabývají všemožnými nelegálními aktivitami. Své členy nechávají pracovat ve svých chemických továrnách a jejich omámené duše využívají na všech frontách. Kromě toho si čas od času natočí pravé a nefalšované porno, které pak za nějaký ten finanční obnos "střelí". Mnohem zajímavější je připojit se třeba k ruské mafii (Russian Mob), pro něž je cinkání nábojů tím nejlepším požitkem, jak si ukrátit volnou chvíli. Nemají moc peněz a vše, co tedy bezpodmínečně potřebují, si jednoduše ukradnou. Jejich brutální praktiky jsou ale opravdu obrovské. Živí se prodejem drog, zbraní, aut a čas od času i importem lidí, za které utrží nějaký ten peníz. Poslední skupinu tvoří vědci (Scientists). Ti se za pomocí svých výzkumů snaží vymazat celou lidskou existenci z povrchu zemského a nahradit ji naklonovanými mutanty, kteří by byli pod vedením jednoho šéfa. Tolik tedy k jednotlivým organizacím. Jak jsem již zmiňoval, můžete s každou z nich navázat úzkou spolupráci, a protože se jednotlivé skupiny až na výjimky k smrti nesnáší, budete muset čas od času vyhladit konkurenční vedení některé organizace. U nich bych si v budoucnu ale zaměstnaní rozhodně nehledal. Jednotlivé mafie sídlí v nejlepších částech každé čtvrti, takže do jejich organizací si můžete kdykoliv skočit na pár slovíček. Své protivníky samozřejmě opět nebudete ničit holýma rukama. K dispozici je připravená obrovská škála zbraní, mnohem větší než u prvního dílu. Pokud dobře počítám, tak jejich počet čítá celkově 15 kousků. A nechybí tu skutečné skvosty. Ve výčtu nechybí ani UZI, brokovnice, molotovy koktejly, granáty, elektrické zbraně, plamenomety, atp. Kromě toho si můžete zastřílet s vodním dělem na požárních autech či svá vozidla znatelně vylepšit. Mluvím samozřejmě o pozemních minách, bombách a o připevnění velmi účinného kulometu. Vybírat je tedy skutečně z čeho.
Pojďme se věnovat samotnému městu. Vše se odehrává v nedaleké budoucnosti a celé si opět žije svým vlastním životem. Nachází se zde hodně lidí, které, jak jsem již říkal, můžete jen tak zvesela likvidovat. Na pořádek v ulicích dohlíží složky bezpečnosti, které se s vámi tentokrát opravdu nemazlí. Nevadí jim rychlá jízda ani jízda na červenou. Chraň vás ale ruka páně, když jen trošičku ťuknete do jejich autíčka nebo pokud vaše míra zločinnosti překročí určitou mez. Pak se automaticky ocitáte v centru jejich zájmu. Pokud vaše běsnění bude pokračovat, můžete počítat s opravdu tuhým odporem, v jehož čele bude stát celá národní garda spolu s FBI. Samozřejmostí jsou i SWAT teamy. Je vám tedy jasné, že při honičkách městem budete opravdu dobře zaměstnáni. Vtipně je vyřešeno rovněž i zatýkání. Pokud vás policajti dopadnou, chvilku vás povezou ve svém autě a pak vás na nějakém místě vyhodí za jízdy. A spravedlnosti je pak učiněno za dost. Pokud ale dojde k přestřelce, musíte myslet na nejhorší ;). Stejně jako v prvním díle budou i zde krádeže aut na denním pořádku. Opět se tedy stačí postavit do cesty nějakému vozidlu, násilím se do libovolného vozidla protlačit a pak už si jen užívat volnosti. Musíte si ovšem dávat obrovský pozor na různé potulné zlodějíčky a jiné další chmatáky. Ti se totiž neštítí použití stejných metod krádeží aut a tak se vám klidně může stát, že o svůj vůz jednoduše přijdete. Musíte být tedy obezřetní na každém kroku. Co se týče designu vozidel, tak jistý nádech futuričnosti je rozhodně znát.
Bohužel jejich jízdní vlastnosti připomínají spíše doby dávno minulé. Jednotlivé modely totiž moc silné agregáty nepobraly a zvyknout si na ně, dá skutečně dost práce. Navíc i fyzikální model je trošku podivný a je tak jedno, jestli jedete s dodávkou nebo s osobákem. Vyjde to nastejno. Pokud si svůj vůz poškodíte, rozhodně doporučuji zajít s ním do opravny a za nějaký drobný peníz si ho opravit. Máte-li chuť na změnu image, jistě rádi zavítáte do autolakovny, kde se o váš stroj dobře postarají. A jak jsem již zmiňoval, můžete se vypravit i na speciální místa, kde vám do auta nainstalují speciální hračky: kulomet, výbušniny či miny. Kromě těchto budov můžete bez větších problému nalézt třeba budovy školy, nemocnice a restaurace. Klasikou opět zůstává mód "kill frenzly", v podobě lebky. Pokud ho seberete, opět na několik sekund získáte pocit nepřemožitelnosti, neboť nekonečná munice je opět velmi cenným spojencem. Až získáte požadovaný finanční obnos, automaticky postupujete do další kampaně, kde může vaše běsnění pokračovat znovu. Ještě dodávám, že ukládání je vyřešeno velice vtipně. Stačí si zajít do kostela a pomodlit se. Oproti prvnímu dílu lze svoji pozici ukládat prakticky kdykoliv v průběhu hry. Na konci každé kampaně pak následuje stručný souhrn všech vašich aktivit. Pojďme si nyní říci pár slov k multiplayeru a k celkovému technickému zpracování. K multiplayeru bych řekl jen to, že se jeho možnosti (co se týče propojení) od prvního dílu skoro nezměnily. Opět tedy můžou hrát až 4 hráči, a to jak přes lokální síť, tak i přes internet. Co se týče samotné multiplayer hry, tak to už je trošku jiné kafe a díky spolupráci s různými organizacemi se taková hra stává velice zajímavou. Technické zpracování je na hodně vysoké úrovni. Grafika sice vypadá trošku nemastně a neslaně, ale to v žádném případě nevadí, neboť jde především o zábavu a ta je na opravdu vysoké úrovni. Hudební a zvukový doprovod je opět velice kvalitní a skvěle dokresluje tu správnou atmosféru.
Tak a jsem u konce a je čas na tradiční hodnocení. GTA 2 je opravdu velice povedenou hrou, která toho opět, stejně jako tomu bylo v případě prvního dílu, nabízí poměrně hodně. Takže se v podstatě budu jen opakovat. Máte-li rádi akční hry, kde nějaký ten litr krve nehraje roli, nevadí-li vám větší velikost souborů nebo jste prostě a jen fanda tohoto typu her, pak si stažení rozhodně dopřejte. Tedy samozřejmě za předpokladu, že tento skvost ještě nemáte doma
Grand Theft Auto 2

závodní hry

31. října 2006 v 13:53 | jvotocka |  Hry ke stažení
Hippo Racer Stáhnout 15.4 Mb

Franz Ferdinand (5)

25. října 2006 v 8:40 | jvotocka |  Mp3 ke stažení zdarma
Tell Her TonightSTÁHNOUT
Walk awaySTÁHNOUT
The FallenSTÁHNOUT
Come on HomeSTÁHNOUT
Do You want toSTÁHNOUT

Rammstein (6)

25. října 2006 v 8:30 | jvotocka |  Mp3 ke stažení zdarma
RosenrotSTÁHNOUT
MoskauSTÁHNOUT
Mein TellSTÁHNOUT
AmerikaSTÁHNOUTKabát (9)

25. října 2006 v 8:06 | jvotocka |  Mp3 ke stažení zdarma
Parfemy.cz
CorridaSTÁHNOUT MP3
BáraSTÁHNOUT MP3
PohodaSTÁHNOUT MP3
Stará LouSTÁHNOUT MP3
Piju já, piju rádSTÁHNOUT MP3
V pekle sudy válejSTÁHNOUT MP3
ŽízeňSTÁHNOUT MP3
Porcelánový prasataSTÁHNOUT MP3
Děvky ty to znajSTÁHNOUT MP3

Jaromír Nohavica (4)

24. října 2006 v 10:40 | jvotocka |  Mp3 ke stažení zdarma
Milionář- STÁHNOUT MP3
Ladovská zima-STÁHNOUT MP3
V Bufetě na stojáka-STÁHNOUT MP3
Svět je malej pomeranč-STÁHNOUT MP3

Hry na GB Advance

19. října 2006 v 18:52 | jvotocka
Jedna z prvních dvou Pokémonních her pro Gameboy Advance. Má vylepšenou grafiku, obsahuje více než 100 nových Pokémonů, možnost zápasu dva-na-dva a spoustu dalšího... Pokémon Sapphire – ukázkový obrázek

Pokémon Sapphire

Barevná variace k Pokémon Ruby. Pokémon Fire Red – ukázkový obrázek

Pokémon Fire Red

Remake klasické Red verze pro Gameboy Advance. Využívá grafický engine Ruby a Sapphire.

Hry Na GB Color

19. října 2006 v 7:53 | jvotocka |  Pokemon
Jedna z prvních Pokémoních her. Stejná jako všechny ostatní barevné verze - chodíš po světě coby trenér pokémonů. Na začátku máš na výběr Charmandera, Bulbasaura a Squirtla.

Pokémon Blue – ukázkový obrázek Pokémon Blue

Jedna z prvních Pokémoních her. Stejně jako v ostatních barevných verzích, i tady chodíš jako trenér Pokémonů po světě a snažíš se chytit je všechny. Na začátku máš na výběr Charmandera, Bulbasaura a Squirtla
.
Jako všechny ostatní barevné verze tu hraješ jako trenér Pokémonů ... chodíš, chytáš Pokémony, bojuješ s ostatními a tak dál. Ale takhle je speciální tím, že na začátku hry dostaneš Pikachu.
Gameboyová hra necpaná k prasknutí duely v Pokémoní TCG.
Pokémoní hra z druhé série. Byla vydána a odehrává se asi tři roky po RBY sérii. Opět tu bloudíte jako pokémoní trenér, tentokráte po novém světě jménem Johto. Hra obsahuje grafická i systémová vylepšení, plně podporuje GameBoy Color a databáze Pokémonů se rozrostla o 100 nových druhů.
Pokémon Silver – ukázkový obrázek

Pokémon Silver

Totéž jako Pokémon Gold, ale divocí Pokémoni, které můžeš chytat jsou jinde a jiní. Některé Pokémony nemůžeš chytit ve zlaté verzi (Gold) a někteří se zase nevyskytují ve stříbrné (Silver)

Pokémon Crystal – ukázkový obrázek

Pokémon Crystal Tohle je vylepšenina Gold/Silver, podobně jako Yellow byla vylepšená verze Red/Blue. V japonské verzi se dá chytit Celebi. Na začátku si můžeš vybrat zda jsi kluk/holka.

Emulátory

19. října 2006 v 7:47 | jvotocka |  Pokemon
Game Boy Advance-Visual Boy Advance
Game Boy Color- TGB Dual 7 CZ
Emulátory potřebujete pro spuštění her na vašem PC. Bez nich se opravdu neobejdete.

Politické

19. října 2006 v 7:42 | jvotocka |  Vtipy
Za totality se bavi manzelka vyznamneho politika s novinarem: "Povezte mi, prosim, jak prozivate bezny pracovni den." "Rano vstanu, umeju picu. Jdu nakoupit, umeju picu. Udelam snidani, umeju picu. Uvarim obed, umeju picu. Po obede umeju..." "Prominte, ze vam do toho mluvim, ale neni to trochu prehnana cistotnost?" "Ale ne, ne tu svoji, tu na dverich!"
"Můžete vyjmenovat tři úspěchy kubánské revoluce?"
"Hmm... Zdravotní péče, vzdělání a sport."
"Dobrá - A můžete vyjmenovat tři nedostatky?"
"Hmm... snídaně, oběd, večeře."
Jak se říká kubánskému orchestru po zájezdu do zahraničí?
Odpověď: "Kvarteto."
Jak se dívá typický kubánec na svou práci? "Předstírám, že pracuji, a vláda předstírá, že mi platí."
Kubánská manželka jednoho dne řekne manželovi: "Tak jsem vyřešila problém nedostatku masa."
"To je skvělé, a jak?" pochálí ji manžel.
"Chodím s řezníkem."
Josef Lux nestastnou nahodou zemre, a kdyz se dostane do nebe, pta se hned Boha: "Boze, proc u nas posledni dobou tolik prselo? Ty povodne..." Buh vezme velkou knihu, nalistuje pod pismenem B heslo Bohemia a cte: "Bohemia - posrane hospodarstvi, poradne splachnout."
Jak se mate?" zertuje Milos Zeman na mitinku s obcany. "Dobre," zertuji na oplatku obcane.
V parlamente se rozhodli pro zdrazovani a vsechno poporade. Zacali tedy u A - auta, B - byty.. Kdyz ale dosli k F, nikdo nevedel. Najednou vyskoci Milos Zeman a zakrici: "Fsecko!"
Jde Zeman kolem vylohy s odevy a cte: "Kabat - 200,- Kalhoty - 100,- Kosile 50,-" a rika si, ze neni zas az tak draho, jak se tvrdi. Jde kolem obcan a rika: "Milej pane, to je cistirna!"
Vite, jaky je rozdil mezi lesem Raholcem a ministerstvem financi? - Zadny, v obou se ozyva "Manko, Manko..."
Učitelka jde s dětmi na procházku do parku a tam zahlédne na stromě veverku.
Učitelka se tedy zeptá Pepíčka:
?Víš, co je to za zvíře, které tam sedí??
Pepíček odpoví:
?Prosím to je kočka.?
?To snad ne, Aničko, řekni Pepíčkovi, co je to za zvíře,? učitelka se rozzlobí.
Anička na to:
?To byl asi pes.?
Učitelka:
?Ale děti, co jsem vás celý rok učila?!?
Karel se přihlásí:
?Že by to byl Havel??
11 dní před volbama se bůh rozhodne,že za 10 dní skončí svět.Zavolá svatýho petra,aby přived významného politika země největší,nejzalidněnější a nějaké malé za Alpama.Tak tam přijede politik z Číny, Ameriky a Havel. Bůh jim poví,že za 10 dní skončí svět,aby to doma rozhlásili.Takže,američan přijede do ameriky,vystoupí na CNN a říká: "Vážení občané mám pro vás 1 dobrou a 1 špatnou zprávu. Ta dobrá je, že buh existuje jak jsme doufali a ta špatná je že za 10 dní skončí svět. "Čiňan vystoupí na ňejaké čínské televizi a říká: "Mám pro vás 2 špatné správy. Ta 1. je: bůh existuje a ta druhá je že za 10 dní skončí svět." Havel přijede do čech, vystoupí v České televizi a říká: Vážení občané, mám pro vás 2 dobré zprávy 1)Právě jsem se vrátil ze samitu tří nejvýznamějších politiků, kde všichni tleskali mým názorům. 2)Klaus nevyhraje volby
Víte, kdo je nejlepší elektrikář na světě?
Vladimír Mečiar.
A víte proč?
Protože v rekordně krátkém čase izoloval celé Slovensko
Může si náš ministr vzít účelovou půjčku? Nemůže, protože v podmínkách je uvedeno, že žadatel musí mít stálé zaměstnání.
Brežněv se chlubí: "Mám nového koníčka, sbírám politické vtipy o sobě." "A kolik jich už máte?" "Zatím jen dva a půl lágru."
Je postavena nová budova V KSČ a v momentě, kdy se koná první schůze, budova spadne a všechny soudruhy to zabije. Ze Sovětského svazu přijedou tuto událost vyšetřovat odborníci. Zjistí si dodavatele a přijedou do skladu vyslýchat. Začnou u cihly: "Cihlo, můžeš za to?" "Jak já, cihla rudá, v Rusku pálená, bych za to mohla?" Jdou tedy za pískem a vyhrožují: "Písku, ty za to určitě můžeš." "Jak já, písek žlutý, komunistickou rukou prosívaný, bych za to mohl?" Nakonec jdou vyšetřovatelé za cementem. Cement už na ně z dálky křičí: "Za mnou nechoďte, já tam vůbec nebyl."
Ztratil se Brežněv v lese a šli ho hledat. Potkali králíka a ptají se ho, jestli soudruha Brežněva neviděl. "Ne, neviděl jsem tu nikoho takového." Potkají lišku a taky se jí ptají. "Ne, taky jsem nikoho neviděla, ale běžte se zeptat medvěda. On teď marodí, už týden sere medajle."
Co je zjevení a co zázrak? ZJEVENÍ - kdyby se ve vládě zjevil Duch svatý a řekl jim, že to dělají špatně. ZÁZRAK - kdyby na to přišli sami.
Na podnikové schůzi se hovoří o plnění plánu. Ředitel se obrátí na své zaměstnance s otázkou: "Řekněte mi, co budeme mít, když budeme všichni pracovat na 125 procent?" Z davu se ozve: "Hovno a čtvrt!"
Jaký je rozdíl mezi kojencem a socialismem? Kojenec se nejdříve posere a potom rozvine

Pepíček

18. října 2006 v 16:31 | jvotocka |  Vtipy
Pepík doma vytáhne žákovskou knížku a říká otci:
"Máš to podepsat."
Táta na to jestli má zase 5 nebo poznámku?
"Mám 4 a 5."
"Jakto?" ptá se otec.
"Nemám tušení, snad ty lepší známky jdou na export..," říká Pepík
Přijde Pepíček domů a říká mamince:Maminko,já už umím počítat do 15.Maminka na to:
"Tak ukaž."
"Jeden,dva,tři,čtyři,šest,sedm,osm,devět,deset,jedenáct,třináct,čtrnáct a patnáct."
"A kde jsi Pepíčku nechal pětku a dvanáctku?"
"Pětku jsem dostal do žákovské knížky a dvanáctku jsem vypil za rohem."
Pepíček vidí v lese houbu a říká:
"Jéé houba, já do ní kopnu."
Houba říká: "Jestli do mě nekopneš, splním ti 3 přání."
"Tak ať jsem chytrej. Jéé ono funguje. Já se z toho poseru. Káák. Ja kadím, ty vole já jsem debil."
"Jéé houba, já do ní kopnu..."
Příjde Pepíček po prázdninách ze školy a učitelka se ptá kde byli na dovolené. No a Pepíček se přihlási říká: "No my sme byli my jsme byli v Tatrách, samá fauna flora větvě pod nohama a najednou kráva no a vošukal jí bejk." Učitelka říká: "tak řekni že jí překvapil" "No tak jí překvapil." Příjde po roce do školy a učitelka se zase ptá kde byli na dovolené a pepíček se přihlásí a říká: "No my sme byli my jsme byli v tatrách, samá fauna flora větve pod nohama a najednou bejk a překvapil krávu, vošukal jinou."
Paní učitelka se hrozně rozčílila a řekla: "Jestli toho hned nenecháte, máte po ptákách". Pepíček se přihlásil a zeptal: "A co holky?"
Paní učitelka přijde do třídy zavolá si Pepíčka a říká: "Pepíčku ty jsi mi včera lhal. Ty jsi říkal, že tvůj dědeček předevčírem zemřel a já ho dneska viděla v okně." Já jsem vám nelhal paní učitelko, ale tatínek ho tam dal, protože dneska roznáší listonoška důchody."
Ve škole se ptá paní učitelka dětí: "Kampak pojedete o prázdninách?" Přihlásí se Anička a povídá: "My doma mluvíme anglicky, tak pojedeme do Ameriky!" Přihlásí se Honzík a povídá: "My mluvíme doma německy, tak pojedeme do Německa!" A přihlásí se Pepíček a povídá: "My mluvíme doma sprostě, tak pojedeme do pr*ele!"
Maminko, můžu si jít hrát ven?" ptá se Pepíček maminky.
"S tou dírou v kalhotách?"
"Ne, s Kačenkou ze třetího patra
"Pepicku, kde mas ukol?"
"Nemam, pes mi ho snedl."
"To je ale blba vymluva."
"Prisaham, ale musel jsem ho prinutit."
Přiběhne Pepíček k benzínové pumpě s kanystrem: "Deset litrů benzínu, honem!" "Co je, hoří snad?" "Jo, naše škola. Ale nějak to uhasíná."
Ve třídě se děti baví o svých prarodičích. Děti si povídají o tom jak žili, co dělali, kde byli. Na řadě je Pepíček, a říká: "Paní učitelko můj dědeček měl strašnou smrt, on zemřel v koncentračním táboře." Učitelka říká: "To je strašný Pepíčku, tvůj dědeček byl opravdu hrdina a jak se to stalo?"
"No on se ožral a spadl ze strážní věže."
Pta se ucitel v hodine MATEMATIKY: "Trida ma 35m2 a slunce do ni sviti pod uhlem 42°.Kolik mam roku?" Pepicek odpovi: "40." Ucitel zatleska a rekne: "Jak jsi na to prisel?" Pepicek: "To je takhle-ja mam bratrance,ktery ma 20 let a otec o nem rika,ze je to polovicni debil!"

Blondýny

18. října 2006 v 16:26 | jvotocka |  Vtipy
Jde blondýnka se psem, zastaví se a čte noviny. Příjde k ní brunetka a ptá se: "To je krásnej pejsek, co stojí?"
"Já taky nevím, proč si ten blbec nesedne."
Jakou dostaneme od blondýnky odpověd zeptáme-li se zda nám svítí blinkry?

Ano, ne, ano, ne, ano, ne, ano, ne...
Víte co se stane, když přijde blondýnka ke zdi?
.........
Ta zeď na ní spadne. A víte proč? Protože moudřejší ustoupí!!!
Víte,kdo dopadne dřív na zem: blondýnka nebo pytel?
..........
Pytel, protože blondýnka se ješte ptá na cestu.
Q : Jak se říká blondýně obarvené nahnědo?
A : Úmělá inteligence!
Q : Co se stane, když běží dvě blondýnky proti sobě?
A : Rozbije se zrcadlo.
Q : Proč nedokáže vyrobit blondýna led v mrazáku?
A : Nikde nenašla návod.
Q : Proč má blondýna nad postelí napsáno "ÁÁááááá" ?
A : Aby při souloži nezapoměla text.
Q : Co udělá typiská blondýna když ráno vstane?
A : Oblékne se a jde domů.
Q : Na co se ptá blondýna, když jde vyvolat film z foťáku?
A : Jestli bude s titulkama nebo ne.

Nej

18. října 2006 v 7:41 | jvotocka |  Vtipy
Malého cikána vyhodí ze všech škol ve městě i v okolí. Starému cikánovi nezbývá nic jiného, než ho dát do církevní školy. Malý cikán přijde první den - 3 jedničky. Přijde druhý den - 2 jedničky a pocavla za vzorné chování. Starému cikánovi je to divné, tak se prá: "Ferko, jak to, že se tak dobře učíš?". a Ferko odpoví: "Tato, přijdu do prní místnosti a na stěně přibitý chlap hřebíkama, přijdu do druhý, tam je přibitý druhý chlap. Tato, v téhle škole se s nikým neserou".
Profesor chemie chtěl v osmičce žákům demonstrovat negativní vlivy alkoholu. Přinesl sklenici vody, sklenici whisky a dva červíky.
"Teď pozorně sledujte ty červíky."
Do sklenice s vodou vložil jednoho červa. Ten se čile pohyboval, spokojený, jak jen může červ ve vodě být. Do druhé sklenice vložil druhého červa. Ten se začal zuřivě kroutit a po pár vteřinách klesl na dno nehybný.
"Tak, co nám z tohoto pokusu vyplývá?"
Pepík, který samozřejmě seděl v poslední lavici, se hlásí:
"Pijte whisky, nebudete mít červíky."
Přijde zoufalá blondýnka po natankováni benzínu za pumpařem a prosí o pomoc: - Zabouchla jsem si v autě klíče. Nemůžete s tím něco udělat?- -Teď nemám čas, ale dám vám háček a tím si auto otevřete,- říká pumpař. Blondýnka odejde ke svému autu. Za chvíli vstoupí pán a strašně se směje. Pumpař se ho ptá: - Co se stalo?- -Ale, venku se nějaká blondýnka snaží otevřít auto háčkem.- -A co má být? Však jsem ji to poradil já,- říká pumpař. A pán na to: -No ale uvnitř sedí druhá blondýnka a ta ji říká: Doprava, ne, ještě kousek, teď doleva...
Inspektor navštíví hodinu němčiny. Mladá hezká učitelka v minisukni píše na tabuli věty k překladu. Pepíčkovi nechá přeložit větu, kterou právě napsala na spodní část tabule. Pepíček překládá:
"Páni, to je ale krásná pr*elka."
Paní učitelka se rozčílí, a pošle Pepíčka na chodbu. Ten se na odchodu otočí k inspektorovi:
"Když to nevíte, tak alespoň tak blbě nenapovídejte."
Povídají si jednou ňadra s penisem, kdo to má na světě těžší. Ňadra: Co my z toho života máme? Celej den jsme napresovaný v podprsence, je nám vedro, dusíme se. Pak přijdem domů, a když to z nás konečně sundaj a my můžeme dejchat, tak nás trochu pomačkaj a jdeme spát. Na to penis: Jo, holky, to jste na tom ještě dobře. To já se celej den pařim nacpanej ve slipech, z obou stran mě fackujou nohama, že jsem celej bolavej. Pak přijdu domů a když mě konečně vyndaj a já můžu dejchat, tak mě navlíknou do pláštěnky, strčej do vejtahu a vozej mě nahoru - dolů, dokud se nepobliju!